Кримінальні події

У Меденицькій територіальній громаді запрацювала поліцейська станція

Сьогодні, 6 травня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочала роботу поліцейська станція у селищі Меденичі (Меденицька територіальна громада).

Участь в урочистому відкритті взяли начальник Управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк, голова Меденицької територіальної  громади Михайло Живчин, мешканці громади.

Поліцейська станція розташована на вулиці Незалежності, 10. Обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме старший лейтенант поліції Ігор Бученко. Головним завданням правоохоронця  є забезпечення правопорядку та створення безпечного середовища для кожного мешканця громади.

На території Меденицької територіальної  громади проживає майже 19 тисяч осіб.

Щоб краще знати проблеми громади та орієнтуватися у потребах мешканців, поліцейський офіцер проживатиме на території громади. Таким чином, він буде доступним для громадян цілодобово.

Зокрема, на поліцейського офіцера громади покладені обов’язки патрульного поліцейського,  дільничного офіцера поліції, підтримання публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, реагування на звернення громадян, превентивна робота тощо.

Поліцейський забезпечений службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку, оргтехнікою та всім необхідним для несення служби.

Безпека громадян - понад усе: ще одна поліцейська станція запрацювала на Львівщині

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews