Кримінальні події

Байдуже ставлення до дитячої злочинності…

Завдяки проведеним прокуратурою району в 2012 році координаційним нарадам керівників правоохоронних органів району, міжвідомчої наради з питань неповнолітньої злочинності з участю керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, вдалося стабілізувати ріст дитячої злочинності.

Водночас, є прорахунки в діяльності загальноосвітніх навчальних закладів району, 10 учнями яких у 2012 році скоєно злочини, в частині здійснення профілактичних заходів, спрямованих на недопущення вчинення правопорушень останніми.

Встановлено, що вчителi навчальних закладів району та службовi особи відділу з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської РДА (надалі – відділ освіти) неналежно проводять роботу з учнями, не вживають достатніх заходів щодо виявлення, аналізу причин і умов скоєння ними злочинів та правопорушень, їх усунення, проведення необхідної профілактичнороз’яснювальної роботи. Також не ведуть належного обліку таких учнів, послаблено роботу щодо моніторингу дітей, які вчинили адмінправопорушення. Вказане призводить до вчинення учнями шкіл району нових правопорушень, і не сприяє покращенню криміногенної ситуації в дитячому середовищі.

На усунення виявлених порушень у відділ освіти внесено подання, яке розглянуто, до відповідальності притягнено винних осіб.

Ярослав ГАРАСИМЧУК, старший прокурор прокуратури Сокальського району.

65657194
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.