Кримінальні події

Через матеріальне та сімейне становище суд зменшив заставу підозрюваним у розкраданні майна «Червоноградтеплокомуненерго»

Галицький районний суд Львова призначив директорові та заступникові керівника ТОВ «Група Спецтехнологія» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів з можливістю застави у  розмірі 340 тис. грн.

Слідчий наполягав на заставі у розмірі 4,4 млн грн кожному, але суд її зменшив з огляду «на матеріальне та сімейне становище» підозрюваних.

Про це повідомило видання Наші.Гроші.

Ще одному фігурантові кримінального провадження, директорові ТОВ «Західний регіональний консалтинг центр», призначили запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Тут також правоохоронці просили застосувати більш жорсткі заходи – тримання під вартою або застава у 650 тис. грн.

Про злочин

Нагадаємо, 21 січня цього року слідчі оголосили підозру посадовим особам цих підприємств через заволодіння комунальним майном «Червоноградтеплокомуненерго». Правоохоронці виявили, що майно підприємства, яке перебувало в податковій заставі, продали за заниженою у десятки разів вартістю. Відтак державі завдали збитків на 8,8 млн грн.

Правоохоронці стверджують, що для того, щоб заволодіти майном комунального підприємства, в січні-липні 2020 року штучно створювалися податкові борги. Надалі на комунальне майно накладались арешти. А потім його продавали за заниженою в десятки разів вартістю своїм товариствам.

Директор ТОВ «Західний регіональний консалтинг центр» провів оцінку майна, ймовірно, занизивши його вартість, а ТОВ «Група Спецтехнологія» придбала теплотрасу довжиною майже два кілометри за 216 тис. грн. Ринкова ж її вартість становила понад 9 млн грн.

Про підозрюваних

Директором ТОВ «Група Спецтехнологія» є Тарас Вовк, а директором ТОВ «Західний регіональний консалтинг центр» — Ярослав Лебедович.

ТОВ «Група Спецтехнологія» фігурує у ще в кількох кримінальних провадженнях. За одним із них, Звенячівська сільрада (Чернівецька обл.) уклала з компанією договір на продаж труб недобудованого газопроводу за 88 тис. грн. Слідчі також стверджують, що згідно з державними стандартами, вага трубопроводу є суттєво більшою, а тому фактична його вартість 358 тис. грн. Впродовж півроку фірма не перерахувала сільраді жодних коштів. Наразі останні ухвали цієї справи датовані березнем 2018 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.