Кримінальні події

Чоловіка з Червонограда засудили до 4 років за те, що вкрав із супермаркетів продукти на 1500 гривень

У Червонограді до 4 років позбавлення волі засудили чоловіка, який протягом трьох місяців крав із супермаркетів продукти харчування. Загалом містянин поцупив продуктів на 1500 грн.

Під час останньої крадіжки він побився з охоронцем супермаркету через булку за 6,5 грн, повідомляє сайт TSN.ua

За даними суду, чоловік від травня до липня 2021 року крав із супермаркетів продукти харчування: ковбасу, сир, шоколад, хамон та шоколадну пасту. Загалом, за даними матеріалів суду, чоловік вкрав із супермаркетів товару на майже 1500 грн.

15 липня в приміщенні одного зі супермаркетів чоловік поцупив булку за 6,5 грн. Це помітив охоронець та вимагав від підозрюваного повернути товар. Через це між чоловіками сталась бійка.

Під час засідання суду підозрюваний визнав провину в крадіжках продуктів харчування, проте заявив, що за булку він планував заплатити, але це охоронець супермаркету нібито його побив, а після цього сказав, що він може не оплачувати товар.

Проте охоронець супермаркету на суді пояснив, що він намагався переконати підозрюваного повернути булку, через що той його вдарив. Це підтвердила і працівниця магазину.

Під час судового процесу з’ясувалося, що підозрюваний уже раніше був засуджений за аналогічні злочини.

Суд визнав чоловіка винним за частиною 2 статті 185, частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України. Його засудили до 4 років позбавлення волі. Також підозрюваний повинен заплатити одному із супермаркетів 1312 грн за вкрадені продукти.

315589915
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.