Кримінальні події

Цьогоріч до поліції Львівщини надійшло майже 2,5 тисячі звернень щодо домашнього насильства

Від початку року поліцейські Львівщини відреагувала на майже 2,5 тисячі повідомлень про вчинення домашнього насильства.

Так, упродовж січня 2022 року до поліції Львівщини надійшло 2278 повідомлень про вчинення домашнього насильства. За кожним таким фактом поліціянти провели перевірки, за результатами яких притягнули правопорушників до відповідальності.

Зокрема, слідчі територіальних підрозділів поліції Львівщини відкрили 37 кримінальних проваджень за ст.126-1 (#Домашнє_насильство) Кримінального кодексу України та 2 – за ст.390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України.

Окрім того, правоохоронці склали 586 адміністративних протоколів за ст.173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також винесли 197 термінових заборонних приписів щодо кривдника, з них у 83 випадках до кривдника застосували зобов’язання залишити місце проживання потерпілої особи. На профілактичний облік поставили 397 кривдників.

Правоохоронці вкотре наголошують, що домашнє насильство – це злочин.

«Якщо ви, ваші родичі чи знайомі стали його жертвою, в жодному випадку не терпіть і не мовчіть – звертайтеся на оперативну лінію 102. Ми поруч – ми допоможемо»,-  наголошують у поліції.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.