Кримінальні події

Прокуратура Львівської області: екс-заступниця головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні намагається скомпрометувати правоохоронні органи

Прокуратура Львівської області підтримує публічне обвинувачення у Личаківському районному суді м.Львова стосовно екс-заступниці головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні, яка вимагала неправомірну вигоду від пацієнтів за прийняття рішення щодо проведення процедури гемодіалізу – про це Голосу Сокальщини повідомили у Прокуратурі Львівської області.

Зловмисниці інкримінували вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

З метою уникнення кримінальної відповідальності фігурантка намагається посіяти серед громадськості сумніви щодо незаконності дії правоохоронних органів – через засоби масової інформації подає ситуацію у вигідному для себе світлі, а також здійснює голослівні заяви.

Вказана особа всілякими способами чинить тиск на правоохоронні органи – неодноразово заявляла клопотання про відвід прокурорів, а також подає низку заяв, на підставі яких вже зареєстровано близько десяти кримінальних проваджень щодо, на її думку, неправомірних дій прокурорів.

Варто сказати, що у судових засіданнях обвинувачена поводить себе зухвало, висловлюється у грубій формі (у т.ч. із нецензурною лексикою), провокує конфлікти.

Проте, такі провокативні дії фігурантки, попри всі намагання, ніяк не вплинуть на хід судового розгляду.

Прокуратура Львівської області і надалі вживатиме усіх передбачених законом заходів для всебічного, повного й об’єктивного дослідження обставин цієї справи.

Прес-служба прокуратури Львівської області

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.