Кримінальні події

Підсумки діяльності прокуратури району у 2013 році

Конституцією України та Законом України «Про прокуратуру» до основних функцій органів прокуратури віднесено: нагляд за додержанням і застосуванням законів; підтримання державного обвинувачення в суді; представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, визначених законом; нагляд за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство; нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

На виконання зазначених функцій прокуратурою Сокальського району у ході здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів, в т. ч. на пріоритетних напрямах, впродовж 12 місяців 2013 року проведено 59 перевірок, за результатами яких розглянуто та задоволено 34 документи прокурорського реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 17 посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, 5 осіб органів контролю, за актами прокурорського реагування відшкодовано 2,3 млн. грн.

Працівниками прокуратури району забезпечено участь у розгляді Сокальським районним судом понад 160 кримінальних проваджень, у всіх випадках забезпечено постановлення законних судових рішень.

Судом задоволено 16 позовів, поданих прокуратурою району в інтересах держави та громадян, за якими реально відшкодовано коштів на суму 140 тис. грн., в т. ч. 112 тис. грн. до бюджету.

За результатами проведеної прокуратурою району міжвідомчої наради з питань охорони праці на підприємствах вугільної галузі розроблено заходи, що сприяли суттєвому зниженню в 2013 році фактів виробничого травматизму.

Завдяки заходам, розробленим та реалізованим за результатами проведеної міжвідомчої наради прокуратури району, кількість злочинів, вчинених неповнолітніми на території Сокальського району в 2013 році зменшилась у шість разів, в порівнянні з 2012 роком. Не допущено випадків рецидивної злочинності серед неповнолітніх.

Андрій МАНЬКУТ,
прокурор Сокальського району.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.