Головна / Кримінальні події / Кримінальні події Сокальщини з 28 березня по 3 квітня 2011 року

Кримінальні події Сокальщини з 28 березня по 3 квітня 2011 року

З 28 березня по 3 квітня в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 84 заяви та повідомлення про злочини, що вчинені або готуються; в т. ч. 18 – крадіжки, 13 умисне легке ушкодження, 7 – умисне знищення або пошкодження майна, 4 – ухилення від сплати аліментів на утримання дітей, 3 – незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту, по 2 – незаконний вилов риби та незаконна реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв, по 1 – порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом, порушення правил адміністративного нагляду, шахрайство, хуліганство, самоуправство та ін.

1 квітня жителька с. Муроване С. повідомила, що викрали її велосипед марки «Салют» вартістю 750 грн., який вона залишила під крамницею. Встановлено, що його поцупив 49річний житель с. Русин Д. Він також причетний до інших злочинів: 1 квітня із гаражу жительки с. Опільсько В. викрав електроінструмент вартістю 450 грн., 2 квітня шахрайським способом заволодів її особистим майном на суму 400 грн.

2 квітня він також поцупив велосипед у жителя с. Муроване С. вартістю 800 грн. Вирішується питання про порушення кримінальної справи відносно нього за ст.185 ч. 3 КК України, яка передбачає позбавлення волі до 6 років.

1 квітня в приміщенні будинку 55річної жительки с. Низи М. правоохоронці виявили рідину із запахом спирту, яку вона зберігала для продажу. Рідину вилучено на експертизу.

Того ж дня на вулиці у Великих Мостах у 37річного жителя м. Соснівка під час поверхневого огляду в рукаві куртки виявили та вилучили шприци з рідиною із різким запахом. Їх відправили на експертизу.

А у Сокалі того ж дня на вул. Героїв УПА в 19річного сокальця Д., в кишені штанів, виявили поліетиленовий пакет з подрібненою речовиною рослинного походження, яку він зберігав для власного вживання. Речовину вилучено та відправлено на експертизу.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора по роботі з населенням та ГФ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.     

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + eleven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!