Кримінальні події

Кримінальні події Сокальщини з 29 серпня по 4 вересня 2011 року

З 29 серпня по 4 вересня ц. р. в Сокальський РВ ГУ МВСУ надійшло 55 заяв і повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: по 10 – умисне легке тілесне ушкодження та погрози; 8 – самоправство; 6 – крадіжки; 5 – раптова смерть; 4 – умисне знищення або пошкодження майна; по 2 – ДТП та грубе порушення законодавства про працю; по 1 – умисне тілесне ушкодження, порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом, виявлення боєприпасів, незаконна вирубка лісу, хуліганство, втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність та ін.

4 вересня із заявою звернувся житель м. Сокаль М., який повідомив, що з його господарського приміщення, яке знаходиться у с. Завишень, викрали велосипед марки «Люкс» вартістю 300 грн. Його поцупив 40річний житель с. Угринів Т. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

5 вересня жителька с. Реклинець Н. повідомила, що того ж дня, приблизно о 10 год., із гардеробу місцевого дитсадка вкрали її мобільний телефон марки «Samsyng 3050» вартістю 750 грн., гроші та кредитну картку. Їх викрала її односельчанка, 30річна гка Б. Вирішується питання про порушення проти неї кримінальної справи.

6 вересня в чергову частину зателефонував 39річний житель с. Бояничі К., який повідомив, що того дня із його будинку, який був відчинений, «зникли» золоті вироби вартістю 1290 грн. Крадія розшукуємо.

Того ж дня житель с. Скоморохи К. повідомив, що водій автомобіля марки «ВАЗ2103» пошкодив його огорожу. Встановлено, що це зробив односельчанин, 48річний г-н М., який не впорався із керуванням.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.           

Голос Сокальщини на GoogleNews