Головна / Кримінальні події / Кримінальні події Сокальщини з 7 по 23 березня 2011 року

Кримінальні події Сокальщини з 7 по 23 березня 2011 року

З 7 по 13 березня ц. р. в чергову частину надійшло 75 заяв і повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. З них: крадіжки – 15, умисне знищення або пошкодження майна – 16, хуліганство – 7, шахрайство – 3, незаконний збут наркотичних засобів – 2, незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту – 2, грабіж – 1, порушення законодавства про працю – 1 та ін.

7 березня 22-річний червоноградець П. повідомив, що невідома особа з його куртки, яка висіла в роздягальні шахти «Зарічна», викрала мобільний телефон, завдавши йому збитків на 830 грн. Цей факт перевіряємо.

8 березня до нас звернувся 49річний житель с. Бодячів М. Він повідомив, що з його підсобного господарства викрали металевий швелер вартістю 300 грн. Встановлено, що його поцупили жителі цього села 37річний М., 20річний А. та 28річний Х.

9 березня в міліцію зателефонував червоноградець В., який повідомив, що в річці Західний Буг, поблизу с. Велике, виявлено неопізнаний труп жінки. Слідчооперативна група встановила, що це 59річна жителька Червонограда З., яка пропала безвісти 1 березня ц. р.

Того ж дня в будинку 57річної жительки с. Карів правоохоронці виявили та вилучили головки маку, які вона зберігала з метою подальшого збуту.

10 березня карета «швидкої» допомоги привезла в приймальний покій 32річну жительку с. Копитів Ч. з діагнозом загальне переохолодження організму, яка померла в реанімаційному відділенні лікарні.

Того ж дня нам повідомили, що напередодні невідома особа зі складу отрутохімікатів, розташованого в с. Хлівчани, поцупила металеві бочки вартістю 600 грн. Встановлено, що їх вкрав 43річний житель цього села Г.

13 березня нам заявили, що 24річний житель смт. Жвирка викрав металеві труби та сітку для огорожі з гаража 76річної жвирківчанки, чим завдав їй збитків на суму 3 тис. грн. Встановлено і його спільника – 23річного жвирківчанина Ц., з яким вони продали викрадене з метою наживи.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора по роботі з населенням та ГФ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!