Кримінальні події

Кримінальні новини

10 грудня трапилася ДТП по вул. Хмельницького у Сокалі: автомобіль врізався в електроопору.

11 грудня поблизу с. Боб'ятин виявлено труп місцевого жителя С., 1995 р. н., без ознак насильницької смерті, якого розшукували з 9 грудня.

12 грудня житель с. Боб'ятин В. заявив, що односелелець Р. викрав у нього мобільний телефон вартістю 300 грн.

В період з 10 до 12 грудня невідома особа пошкодила перила на пандусі біля Народного дому в с. Забужжя.

13 грудня червоноградець Б. заявив, що з 6 до 12 грудня на дачній ділянці поблизу с. Глухів невідома особа пошкодила три вулики, що призвело до загибелі бджіл. Суму збитків встановлюємо.

Директор ТзОВ "Аякс Сервіс" повідомив, що ввечері в м. Сокаль, по вул. Героїв УПА, невідомий чоловік заволодів сумкою заявника, в якій були гроші в сумі 9 тис. грн.

14 грудня жителька с. Опільсько М. заявила, що у барі "ТоПоПо", що в м. Сокаль, в неї викрали сумочку, в якій були 700 грн. та документи.

15 грудня надійшло повідомлення про те, що в с. Острів, на вулиці, раптово помер червоноградець С., 1962 р. н. Труп без ознак насильницької смерті.

16 грудня житель м. Сокаль Ю. заявив, що вночі викрали кролів з його сараю та гроші в сумі 4 тис. грн.

Надійшло повідомлення про зникнення державного прапора України з флагштоку біля пам'ятника Тарасові Шевченку.

З будинку жительки с. Угринів невідомі особи циганської національності викрали гроші.

19 грудня сокалець А. та жителька с. Рекленець М. намагались викрасти горілку з крамниці "Рукавичка".

20 грудня сокальчанка Н. повідомила, що невідомі особи вночі пошкодили вагонку та освітлення крамниці "Наш магазин" у м. Сокаль.

21 грудня надійшло повідомлення про те, що у с. Волиці в господарстві місцевої жительки Л. горить оборіг з сіном. Потерпілих нема, причину пожежі встановлюємо.

22 грудня викрадено сім наручних годинників з павільйону торгового центру "Місто". Крадіжку вчинив житель смт. Жвирка В.

***

7 грудня в райвідділ міліції звернувся житель смт. Жвирка Ю. про те, що у нього викрали автомобіль марки "ВАЗ 2106", який він залишив на вул. Мазепи у селищі. Через дві доби працівники міліції знайшли викрадене авто, без акумулятора, поблизу с. Копитів.

В ході проведених перевірок працівники СДІМ встановили, що автомобіль викрав раніше тричі судимий г-н Р., 1963 р. н., житель с. Боб'ятин, який зізнався у вчиненому злочині, щиро розкаявся. Однак після цього г-н Р. вчинив ще декілька крадіжок: 14 грудня у с. Боб'ятин з будинку місцевого жителя поцупив мобільний телефон, а 16 грудня – викрав 11 кролів та 4 тис. грн. у жителя м. Сокаль Ю. А наступного дня він викрав електричний кабель та одяг у жителя с. Боб'ятин Я.

Причетність г-на Р. до вчинення інших правопорушень встановлюємо. 16 грудня г-на Р. затримали, розпочато кримінальні провадження, проводиться досудове розслідування

Володимир СПІЧАК,
начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ
у Львівській обл.

Голос Сокальщини на GoogleNews