Головна / Кримінальні події / Кримінальні новини

Кримінальні новини

З 2 до 9 вересня в чергову частину Сокальського РВ ГУМВС України поступило 82 повідомлення про злочини, що вчинені або готуються. З них: 43 – нанесення тілесних ушкоджень, 2 – ДТП,
4 – шахрайства, 31 – крадіжка, 2 – пожежі.

2 вересня чергова медсестра Сокальської ЦРЛ повідомила, що в приймальний покій з травмою голови та іншими тілесними ушкодженнями звернувся гр. М, житель с. Хоробрів. Їх він отримав у м. Сокаль від невідомої особи.

Того ж дня надійшло повідомлення від гр. В. про те, що її
чоловік, гр. В., 2 вересня в с. Гута завдав їй тілесних ушкоджень.

Сокальчанка К. заявила, що невідома особа пошкодила двері до її квартири.

3 вересня працівник сектора Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю повідомив, що вартість виконаних робіт під час проведення капітального ремонту приміщення Тудорковицької сільської ради не відповідає обсягу їх виконання. У зв'язку з цим в діях посадових осіб вбачається злочин, передбачений ст. 191 ч. 2 Кримінального кодексу України.

Того ж дня гр. Ш., жителька с. Свитазів, заявила, щоб вжити заходів до її чоловіка, гр. Ш., жителя Стенятина, який 1 вересня у помешканні заявниці завдав їй тілесних ушкоджень.

5 вересня гр. С., жителька с. Перв'ятичі, повідомила, що односельчанин завдав її чоловіку травм.

6 вересня житель м. Сокаль гр. К. заявив, що невідома особа того ж дня, близько 18.30 год., поцупила його велосипед, який стояв біля бару "Степ". Сума завданої шкоди встановлюється.

9 вересня поштою надійшла заява від гр. С., в якій ішлося про те, що гр. С., житель с. Низи, 4 вересня погрожував заявнику фізичною розправою.

Гр. К., жителька с. Волсвин, повідомила, що орієнтовно з 5 по 9 вересня невідома особа неподалік господарства заявниці викрала триметровий бетонний стовп.

Володимир СПІЧАК,
начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ в Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve + 19 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!