Кримінальні події

Кримінальні події Львівщини з 25 лютого по 4 березня 2012 року

З 25 лютого по 4 березня ц. р. в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 54 заяви та повідомлення про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: 6  крадіжки, 2  ДТП, 1 нанесення тілесних ушкоджень, 1  хуліганство та ін.

28 лютого надійшло повідомлення з ДЛГП "Галсільліс" про те, що лісник Сокальського лісництва при об'їзді території Волицької сільської ради виявив пеньки самовільно вирубаних дерев.

Того ж дня фельдшер "Швидкої допомоги" Сокальської ЦРЛ повідомив, що під час виїзду до жителя с. Тартаків В., 1960 р. н., у нього виявили травму живота, отриману за невідомих обставин.

1 березня до нас звернувся сокалець П. і повідомив, що 21 лютого ц. р. у приміщенні наркодиспансеру в м. Угнів у нього викрали мобільний телефон.

Ці факти перевіряємо.

2 березня червоноградець Р., 1978 р. н., повідомив, що в с. Себечів зіткнулися автомобілі "Хюндай" під керуванням заявника та "Опель", за кермом якого був житель •с. Муроване М., 1974 р. н. Тілесних ушкоджень не отримав ніхто.

3 березня надійшло повідомлення від жителя смт. Гірник І., 1959 р. н., про те, що поблизу м. Великі Мости трапилась ДТП за участю "Вольцвагена", під керуванням заявника, та "Опеля", яким керував житель с. Туринка Жовківського району Р., 1985 р. н. При цьому ніхто не отримав травм.

4 березня медсестра Сокальської ЦРЛ повідомила, що в приймальний покій із закритою черепномозковою та багатьма іншими травмами, доставили з вул. Яворницького м. Сокаль жителя с. Хоробрів І., 1965 р. н. Тілесні ушкодження він отримав за невідомих обставин.

4 березня телефоном повідомили про те, що невідома особа вночі поцупила із Волицького дитсадка печиво. Суму збитків встановлюємо.

Того ж дня нам повідомили, що в період з 29 лютого по 1 березня, в с. Сілець, поблизу р. Західний Буг пошкодили та викрали з опор кабель вартістю 995 грн.

Ці факти перевіряємо.

Володимир СПІЧАК,
начальник Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області.      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *