Кримінальні події

Кримінальні події Львівщини

З 13 до 20 жовтня в Сокальський райвідділ міліції надійшло 90 заяв і повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: 14  крадіжки, 6  нанесення тілесних ушкоджень, 1  ДТП, 1  шахрайство, 1  пожежа та інші.

13 жовтня житель м. Белз К. повідомив, що 8 жовтня невідома особа заволоділа його автомобілем марки "ВАЗ", в якому він залишив ключі запалювання.

На автодорозі Червоноград  РаваРуська, біля с. Муроване, жителька с. Глухів К., здійснюючи обгін автомобілем марки "ЗАЗ", не дотрималась інтервалу і здійснила зіткнення з рейсовим автобусом "ЧервоноградХлівчани". Внаслідок ДТП тілесних ушкоджень не отримав ніхто.

Жителька м. Червоноград Г. повідомила, що в період з 11 до 13 жовтня з її присадибної ділянки, розташованої поблизу с. Борятин, невідома особа поцупила металевий ящик.

Того ж дня невідома особа у м. Белз шляхом вільного доступу  через відчинені пасажирські двері  поцупила з автомобіля гр. П. мобільний телефон марки "Самсунг".

14 жовтня у с. Сілець загорілись суха трава та чагарники на площі 900 кв. м. Причина пожежі  необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

15 жовтня невідома особа викрала водяний насос з новобудови у с. Муроване, яка належить гр. К., завдавши їй матеріальної шкоди на суму 2100 грн.

16 жовтня невідома особа шляхом шахрайства, зателефонувавши до грки М. під приводом звільнення її сина від кримінальної відповідальності, заволоділа грошима в сумі 1 тис. доларів США.

Житель м. Сокаль К. заявив, що невідома особа, скориставшись його оголошенням про продаж коліс, яке було розміщено в Інтернеті, зателефонувала заявнику і шляхом шахрайства і зловживання довірою заволоділа грошима в сумі 2833 грн.

17 жовтня невідома особа, зламавши бічні двері, проникла у приміщення їдальні Волицької школи, звідки викрала 400 грн. та посуд.

Невідома особа, пошкодивши вхідні двері, проникла в кафе "Зорі" в м. Сокаль і поцупила горілчані вироби та продукти харчування. Суму збитків встановлюємо.

Невідома особа, перебуваючи в ТЦ "Рукавичка", викрала продукти харчування на загальну суму 200 гривень.

Володимир СПІЧАК,
начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ •у Львівській обл.

Голос Сокальщини на GoogleNews