Кримінальні події

Кримінальні подіїі Сокальщини

З 1 по 5 липня в Сокальський РВ поступило 69 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. З них: тілесні ушкодження – 6; ДТП – 2; крадіжка – 7; сімейні конфлікти – 8; шахрайство – 2; пожежа – 1; навмисне пошкодження майна – 1.

1 липня до правоохоронців із письмовою заявою звернулася гр. О., 1960 р. н., жителька м. Червоноград, і заявила, що невідома особа з грудня 2014 р. по 26 червня 2015ого з її будинку в с. Ванів поцупила майно на суму 10000 грн. Відкрито кримінальне провадження. 

2 липня гр. О., 1990 р. н., жителька с. Жужеляни, повідомила що двоє невідомих жінок поблизу магазину «Легенда», що в м. Сокаль, шляхом обману, заволоділи її золотими виробами. Суму завданих збитків встановлюють. Порушено кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування. 

4 липня працівники Сокальського РВ в с. Стаївка на присадибних ділянках виявили два факти незаконних посівів рослин снотворного маку. Відкрито кримінальні провадження.

Цього ж дня надійшло повідомлення про те, що в господарстві гр. Я., 1955 р. н., жительки м. Белз, виникла пожежа дерев’яного піднавісу зі сіном. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причина встановлюється.

5 липня гр. В., 1991 р. н., житель с. Теляж повідомив, що водій автомобіля марки «ВАЗ» в цьому населеному пункті, під час розвороту, здійснив ДТП із припаркованим автомобілем заявника. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав. 

Цього ж дня звернувся гр. Б., 1996 р. н., житель с. Копитів, про те, щоб вжити заходів до невідомої особи, яка в ніч на 5 липня з його господарства поцупила домашню птицю. Проводиться перевірка. 

Володимир СПІЧАК, начальник Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *