Кримінальні події

Кримінальні події Сокальщини

З 5 до 18 січня 2015 р. в Сокальський райвідділ міліції надійшло 184 заяви та повідомлення про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: 18  крадіжок, 16  нанесення тілесних ушкоджень, 7  ДТП, 5  пошкоджень майна, 6  шахрайства, 3  пожежі та інші.

5 січня житель м. Сокаль К. повідомив, що 27 грудня 2014 р. по вул. Тартаківській невідомі особи шахрайським способом заволоділи мобільним телефоном сина заявника.

Невідома особа викрала товароматеріальні цінності на суму майже 5 тис. грн. з крамниці у с. Поториця.

Того ж дня на автодорозі поблизу с. Нисмичі автомобіль марки “Мерседес” зіткнувся з іномаркою під керуванням жителя Волинської області Ч. Внаслідок ДТП тілесних ушкоджень не отримав ніхто.

8 січня у смт. Жвирка невідома особа викрала з приміщення загального коридора будинку велосипед марки “Україна”, який належить жителю цього будинку К.

9 січня жителька с. Роятин С. заявила, що її побив гр. П.

11 січня невідома особа вкрала автомагнітолу з автомобіля марки ВАЗ жителя смт. Жвирка Ш., який стояв поблизу будинку і не був зачинений.

14 січня у Сокалі, по вул. Я. Мудрого, трапилася ДТП: зіткнулися дві іномарки. Тілесних ушкоджень не отримав ніхто.

15 січня правоохоронці вилучили у жителя с. Стенятин Д. шість патронів та одну пошкоджену гільзу.

16 січня гка Ш. заявила, що в період з 5 до 16 січня з її нежитлового будинку у с. Стремінь викрали газову плитку, газову колонку, чотири бляти, бойлер на загальну суму 15 тис. грн.

З території ЦЗФ, що поблизу с. Сілець, невідома особа викрала велосипед іноземного виробництва вартістю 2 тис. грн., що належить жителю м. Соснівка Р.

17 січня житель с. Тартаків Б. заявив, що неподалік бару “Едем” у Сокалі його побив невідомий. Встановлено, що це зробив сокалець Д.
З дому молитви, розташованого по вулиці Крушельницької у Сокалі, невідомі викрали металевий сейф.

18 січня по вулиці Героїв УПА у Сокалі  зіткнулися дві іномарки  “Дачіа Логан” та “Опель”. Внаслідок ДТП  тілесних ушкоджень не отримав ніхто.

Володимир СПІЧАК, начальник Сокальського РВ ГУК МВСУ у Львівській обл.

Голос Сокальщини на GoogleNews