Кримінальні події

Кримінальні події Сокальщини

З 10 по 17 серпня в Сокалський РВ ГУМВСУ в Львівській області надійшло 140 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються.

10 серпня надійшло повідомлення від гр. З., жителя с. Волсвин, що в с. Сілець поблизу залізничного переїзду водій мотоблоку зіткнувся з автомобілем заявника марки БМВ. Внаслідок ДТП ніхто з учасників травм не отримав. Проводиться перевірка.

Цього ж дня надійшло повідомлення від диспетчера Сокальського РВ МНС, що в м. Великі Мости по вул. Кримській виникла пожежа у цегляному будинку, який належить гр. Б. Попередня її причина  коротке замикання побутової техніки.

11 серпня гр. І., житель м. Сокаль, повідомив, що невідома особа шахрайським способом заволоділа його коштами в сумі 13800 грн, які він 10 серпня о 16.30 год. в м. Нововолинськ, через термінал "Приватбанку", переказав на номер невідомої картки за купівлю дизпалива. Відкрито кримінальне провадження.

Цього ж дня надійшло повідомлення від начальника Львівського прикордонного загону про те, що під час перетину кордону "Угринів-Долгобичів" у гр. К. в ніші бокової дверки автомобіля виявлено ніж. Відкрито кримінальне провадження.

13 серпня жителька с. Шпиколоси гр. Г заявила, що невідома особа без відома заявниці активувала кредитну картку "Приватбанку", звідки зняла 1009 грн.

У приймальний покій Червоноградської міської лікарні доставили гр. П., жителя м. Сокаль, який отримав тілесні ушкодження внаслідок ДТП в Горбкові.

14 серпня в полі поблизу с. Савчин виявили міну часів Другої світової війни.

15 серпня гр. Ф., житель с. Сілець повідомив, що він, керуючи автомобілем "Scodа", в м. Великі Мости наїхав на невідомого чоловіка, який від отриманих травм помер на місці ДТП. По цьому факту відкрито кримінальне провадження.

Олександр СІДЕЛЬНИК, т. в. о. начальника міліції громадської безпеки Сокальського РВ ГУМВСУ в Львіській області. 

Голос Сокальщини на GoogleNews