Головна / Кримінальні події / Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконну передачу в оренду арт-майданчика у історичному центрі Львова

Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконну передачу в оренду арт-майданчика у історичному центрі Львова

Господарським судом Львівської області підтверджено позицію Львівської обласної прокуратури щодо незаконності передачі в оренду нерухомого майна – арт-майданчика на вул.Коперніка, 17 у Львові.

Зазначимо, що балансоутримувачем 423,2 кв.м території, вартістю майже 793 тис грн, є Комунальний заклад культури Львівської обласної ради культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв».

Прокурори виявили порушення законодавства під час надання об’єкта у оренду, що призвело до систематичного недоотримання значних коштів обласним бюджетом.

Так, попри наявність пропозицій інших учасників, які відповідали умовам конкурсу та пропонували за оренду у кілька разів більшу суму, конкурсна комісія віддала перевагу учаснику, який запропонував найменшу плату.

Нагадаємо, що відповідно до ст.284 Господарського процесуального кодексу України рішення суду набирає законної сили після його перегляду в апеляційному порядку.

Пресслужба Львівської обласної прокуратури

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!