Кримінальні події

На Яворівщині викрито депутата корупціонера

На Яворівщині викрито депутата корупціонера Яворівським РВ УСБУ у Львівській області під час здійснення заходів із контррозвідувального захисту органів державної влади, підприємств, установ, організацій щодо порушення вимог чинного законодавства України отримано інформацію щодо можливого порушення вищевказаного законодавства депутатом Віжомлянської сільської ради, Яворівського району, Львівської області.

З метою попередження та недопущення настання негативних наслідків та запобіганню можливим корупційним проявам проінформовано та залучено в межах компетенції Управління стратегічних розслідувань ГУ НП у Львівській області. Згідно отриманої інформації, УСР ГУ НП у Львівській області, у травні поточного року складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, відносно депутата Віжомлянської сільської ради, Яворівського району, Львівської області.

Постановою Яворівського районного суду Львівської області цього депутата визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. З урахуванням викладеного, з метою запобігання у майбутньому можливим проявам порушення вимог антикорупційного законодавства України Управління СБ України доводить до громадян про можливість настання аналогічних вищевказаних наслідків.

Прес служба УСБУ у Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.