Кримінальні події

На Львівщині крадуть асфальт з узбіччя доріг

На дорозі Рава-Руська – Великі-Мости після будівництва дороги залишилось останки сфрезованого асфальту, який буде використовуватись при роботі на цій дорозі в наступному сезоні.

Так от сьогодні подзвонив товариш з села Гійче і сказав що якісь люди грузять собі на фіри фрезований асфальт і вивозять його в невідомому напрямку. Ми зразу поїхали туда і побачили декілька представників …., які реально грузили чужий сипучий матеріал собі на фіру. Даних персонажів заставили покласти на місце те, що вони вже встигли погрузити. Вигружали вони з недуже великим бажанням, накидали фрезованого асфальту на дорогу, звідки їх заставили теж його прибрати. Весело було б, як би вони не прибрали після себе і хтось на такій очікуваній рівній дорозі влетів на сипучий матеріал. Напевно знову дорожники винні були б.

Для чого вони крадуть асфальт з дороги мені не відомо. Підозрюю, що для наведення косметичного ремонту в себе на подвір’ї. Те, що даний асфальт їм не належить, що він буде потрібен при подальшій роботі на цій дорозі вони не знали, а задумуватись про це не хотіли.

Цікава така традиція – красти все що не прибите до підлоги. Саме веселе в тому, що крадуть вони в себе і в своїх односельчан. І це для таких кадрів норма.

Прохання до тих, хто бачитиме рагулів, які крадуть фрезерований асфальт з доріг, крадуть та ламають дорожні знаки – повідомляти поліцію, писати мені.

Бидло можна навчити лише так.

Ярослав Демчина

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.