Кримінальні події

На Львівщині правоохоронці виявляють порушників міграційного законодавства

Нагадаємо, з 1 серпня в області триває операція під умовною назвою «Мігрант». Метою цільових профілактичних заходів є нагляд та контроль за виконанням законодавства у міграційній сфері, контроль за в’їздом на територію України та виїздом з території нашої держави іноземців та осіб без громадянства, дотримання ними правил та норм перебування в країні, а також з метою протидії та запобігання нелегальній міграції. 

Під час відпрацювання поліцейські спільно з працівниками регіональних підрозділів Державної міграційної служби України та прикордонної служби виявили та притягнули до відповідальності 99 осіб – порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

За порушення правил перебування в Україні (ст.203 КУпАП) було складено 88 адміністративних протоколів, за невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну (ст.203-1 КУпАП)  – 1, ще 10 протоколів – за невжиття заходів щодо забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства (ст.205 КУпАП). Загалом на порушників міграційного законодавства накладено штрафів на суму в понад 14 700 гривень.

До Державної міграційної служби України було скеровано 65 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, усі вони були задоволені.

Впродовж проведення оперативно-профілактичних заходів «Мігрант» на території Львівщини встановлена причетність іноземців до трьох кримінальних правопорушень за ст.185 (крадіжка), ст.149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) та ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Також правоохоронці виявили 7 груп нелегальних мігрантів, до яких входили громадяни Туреччини, Азербайджану, Пакистану, В’єтнаму та Бангладеш.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews