Кримінальні події

На Львівщині правоохоронці викрили громадянина Азербайджану, який порушив міграційне законодавство

Громадянина Республіки Азербайджан, який перебував на території України понад дозволений законодавством строк, викрили співробітники відділення поліції №1 Яворівського районного відділу поліції Львівщини спільно з працівниками Головного управління державної міграційної служби у Львівській області та військовослужбовцями державної прикордонної служби у рамках проведення операції «Мігрант».

Як встановили правоохоронці, 56-річний іноземець, який з 2015 року проживав у місті Новояворівськ Яворівського району, перевищив дозволений строк свого перебування в Україні. При цьому відмітки про продовження терміну перебування на території України порушник  не мав.

Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, винесено рішення про примусове повернення порушника до країни походження.

Нагадаємо, що на Львівщині триває комплекс цільових профілактичних заходів «Мігрант», який проводиться з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства в міграційній сфері

Відділ комунікації поліції Львівської області

 

Голос Сокальщини на GoogleNews