Кримінальні події

На Львівщині правоохоронці викрили посадовців місцевої ради, причетних до незаконного відчуження земельної ділянки

Внаслідок їх злочинних дій територіальній громаді було заподіяно збитки на суму майже 100 тисяч гривень.

Працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно зі слідчими Жидачівського відділення поліції та за процесуального керівництва Стрийської місцевої прокуратури викрили голову однієї із сільрад, який фактично «подарував» земельну ділянку приватній особі.

Як з’ясували правоохоронці, зловмисник спільно із секретарем ради у 2006 році підробили рішення сесії місцевої ради. До нього були внесені недостовірні дані про безоплатну передачу місцевому мешканцю ділянки для будівництва та обслуговування житлових і господарських споруд.

В подальшому на підставі цього рішення чоловік виготовив технічну документацію та одержав державний акт на право власності земельною ділянкою загальною площею 0,38 га на території сільської ради. В результаті інтересам територіальної громади було заподіяно збитки на загальну суму у 97 000 гривень.

За скоєне  голові та секретарю сільради повідомлено про підозру у скоєнні правопорушень, передбачених ч.2 ст.364  (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. На незаконно надану земельну ділянку накладено арешт.

За вчинення цих злочинів зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні  посади  чи  займатися  певною діяльністю  на  строк  до  трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї  тисячі  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ комунікації поліції Львівської області

за матеріалами Управління захисту економіки

у Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews