Кримінальні події

На Львівщині розпочалися тактико-спеціальні навчання бійців підрозділів особливого призначення Нацполіції та Нацгвардії України

Участь в навчаннях, які проводяться на полігоні Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України у Золочеві, беруть бійці підрозділів поліції особливого призначення та підрозділів патрульної поліції особливого призначення з різних областей України, а також військовослужбовці Національної гвардії України.

Тактико-спеціальні навчання триватимуть до 24 вересня і проводяться з метою вдосконалення теоретичних та практичних знань та навичок поліцейських у керуванні, обслуговуванні та використанні бойових машин типу БТР та БРДМ, а також для відпрацювання взаємодії між екіпажами та підрозділами під час виконання завдань.

«Бійці повинні досконало знати матеріально-технічну частину, вміти керувати машинами, які є на озброєнні у деяких підрозділах поліції, обслуговувати їх, використовувати озброєння та спеціальні можливості техніки. Окрема будемо відпрацьовувати взаємодію між екіпажами та підрозділами під час виконання завдань», – розповів начальник Управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк.

База Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України дозволяє якісно відпрацювати усі завдання, які стоять перед бійцями, оскільки має на озброєнні усю необхідну бойову техніку – БТР 60, 70, 80, новітні БТР «Варта», БТР 3,4, БРДМ, а також тренажери. Заняття з правоохоронцями проводитимуть досвідчені інструктори На Львівщині розпочалися тактико-спеціальні навчання бійців підрозділів особливого призначення Нацполіції та Нацгвардії України

Відділ комунікації поліції Львівської області

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.