Кримінальні події

В Пустомитах відкрили відремонтований ізолятор тимчасового тримання

Сьогодні, 2 червня, у місті Пустомити запрацював оновлений ізолятор тимчасового тримання №5 Головного управління Національної поліції у Львівській області. Також представники офісу Консультативної місії Європейського Союзу в Україні у рамках проєкту «Побудова прозорої системи обліку затриманих» передали установі обладнання для забезпечення діяльності прозорої системи обліку затриманих ІТТ Custody Records.

Участь у відкритті ізолятора взяли заступник начальника поліції Львівщини Руслан Сиймовський, начальник сектору організації діяльності місць тимчасового тримання осіб поліції Львівщини Ігор Верхоляк, представники КМЄС – радник-тренер із кримінальних розслідувань Светла Петрова, радник-тренер із кримінальних розслідувань Мілена Марінова та експерт з кримінальних розслідувань Олександр Подпругін. Також на відкритті були присутні голова Пустомитівської ТГ Олег Серняк, представники Львівської обласної прокуратури Андрій Приведа та Пустомитівської окружної прокуратури Юрій Мисяк.

На Львівщині відкрили відремонтований ізолятор тимчасового тримання

«Ми вдячні представникам Консультативної місії Європейського Союзу за багаторічну співпрацю у проєктах, втілених для розбудови правоохоронної системи України та приведення її до європейських стандартів. Обладнання, яке ми отримали – це ще один важливий крок до забезпечення прав людини. Система автоматизує роботу поліцейського та унеможливлює людський фактор як причину насильства над особами, які утримуються в ізоляторі тимчасового тримання. І, звичайно, – це ще один крок, завдяки якому ми, поліцейські Львівщини, зможемо працювати з обладнанням, яке використовують наші колеги-правоохоронці з країн ЄС», – звернувся по присутніх Руслан Сиймовський.

На Львівщині відкрили відремонтований ізолятор тимчасового тримання

Ізолятор тимчасового тримання №5 Головного управління Національної поліції у Львівській області був повністю відремонтований та обладнаний новітньою системою ІТТ Custody Records, впровадження якої є прикладом сучасної світової практики правоохоронної діяльності, яка дає змогу посилити гарантії захисту затриманих осіб від неналежного поводження та захистити самих правоохоронців від неправдивих звинувачень з боку затриманих осіб.

«Усі наші спільні проєкти спрямовані на підвищення рівня довіри громадян до правоохоронців, а у цьому конкретному випадку – для забезпечення діяльності прозорої системи обліку затриманих в ізоляторі тимчасового тримання, що є невід’ємною частиною захисту прав людини у правоохоронній системі. Це ще один надзвичайно важливий крок до приведення роботи поліції Львівщини до європейських стандартів», – зазначила пані Марінова.

На Львівщині відкрили відремонтований ізолятор тимчасового триманняНа Львівщині відкрили відремонтований ізолятор тимчасового тримання

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.