Головна / Кримінальні події / У Дрогобичі засуджено директора комунального підприємства за завдані збитки на суму понад 400 тисяч гривень
суд арешт

У Дрогобичі засуджено директора комунального підприємства за завдані збитки на суму понад 400 тисяч гривень

Через службову недбалість, допущену керівником, підприємству завдано матеріальні збитки на суму в понад 400 000 гривень.

Співробітники Управління захисту економіки у Львівській області, слідчі Дрогобицького відділу поліції, працівники Дрогобицької місцевої прокуратури та прокуратури області викрили  директора комунального підприємства, який безпідставно збільшив видатки на закупівлю пального.

Про це Голосу Сокальщини повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, за матеріалами УЗЕ у Львівській області.

Встановлено, що упродовж січня 2017 року через систему публічних закупівель ProZorrо  комунальним підприємством проведено процедуру відкритих торгів із закупівлі нафтопродуктів. За їх результатами з фірмою–переможцем було укладено договір про поставку паливно-мастильних матеріалів вартістю понад 15 мільйонів гривень.

Згодом 57-річний посадовець, порушуючи вимоги ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі», укладає з цим же підприємством додаткові угоди, в яких безпідставно завищує ціну за літр пального – без обґрунтованого, документально підтвердженого коливання ціни на ринку. Внаслідок таких дій КП зазнало майнової шкоди на суму в 434 000 гривень.

Обвинувальний акт був скерований на розгляд суду. Його рішенням зловмисник визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

Чоловіка засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки (з випробувальним терміном 2 роки) із позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною із виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки. Крім того він  оштрафований на 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (4 250 гривень).

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!