Кримінальні події

На Львівщині водії фур порушують обмеження температурного режиму

У літній період у Львівській області діє обмеження на рух великовантажного транспорту, оскільки при високій температурі важкі фури руйнують дорожнє покриття. Про це нині, 31 липня, повідомив начальник управління Державтоінспекції ГУ УМВС України у Львівській області Олександр Хутняк.

Висока температура повітря в літній період спричиняє значне нагрівання асфальтобетонного покриття, через що воно м`якне. Відтак, на сьогодні встановлено заборону на рух важкого транспорту за умови, що температура сягає 25 градусів – відповідно до рішенням Львівської ОДА від 7 липня.

За порушення «температурної» заборони працівники ДАІ вже видали більше як 700 інформаційних листівок та склали 30 адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомив начальник управління Державтоінспекції ГУ УМВС України у Львівській області Олександр Хутняк.

Видано також приписи, аби в 17 місцях області додатково встановили дорожні знаки про обмеження руху за високої температури.

За словами Андрія Щеп'яка, директора департаменту розвитку інфраструктури дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА, в області створено кілька мобільних груп, що контролюють різні ділянки доріг.

Також він нагадав, що область зазнає великого транспортного навантаження, оскільки є транзитною: якщо нині не посилити контроль, то в найближчій перспективі нас очікує повне знищення доріг.

За його словами, в області розвинена інфраструктура  санітарних зупинок. Є 35 основних і 16 додаткових – для великого вантажного транспорту, де створені належні санітарні умови. Місткість цих стоянок – близько 1400 вантажних засобів. «Однак перевізники ці стоянками нехтують і йдуть свідомо на порушення правил температурного режиму», – додав Андрія Щеп'я.

Сергій Небесний, начальник управління Української транспортної інспекції у Львівській області своєю чергою зазначив, що  кожного місяця складається графік, які затверджують керівники ДАІ, Служби автомобільних доріг,  Укртрансінспекції доріг – щодо здійснення вагового контролю. Станом на 29 липня здійснено розважування 408 транспортних засобів.

Зазначимо, що габаритним вважається транспортний засіб, ширина кого перевищує 2,6 м, а висота від поверхні дороги – 4 м. А великоваговим – якщо його вага більша, ніж 40 тонн.

Проблемою для області є також відсутність стаціонарних точок зважування великовагового транспорту. На балансі області є лише пересувні ваги, які розміщені на об’їзній Львова, у напрямках Львів – Краковець та Львів – Тернопіль.

Сергій Небесний також зазначив, що основні вантажі, які зупиняють за статтею «перегруз», – спирт, зернові, лісоматеріали, щебінь, пісок.

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.