Головна / Кримінальні події / На Сокальщині та Жовківщині порушені кримінальні провадження щодо збитків в лісовій галузі

На Сокальщині та Жовківщині порушені кримінальні провадження щодо збитків в лісовій галузі

29 липня 2014 року в прокуратурі району, за участю керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій району проведено міжвідомчу нараду з питань забезпечення додержання законодавства в галузі охорони, раціонального використання та відтворення лісових ресурсів і земель лісового фонду.
Встановлено, що на території Сокальського району зареєстровано 11 фізичних осібпідприємців (2 непрацю•ючих) та 8 юридичних осіб (2 непрацюючих), основний вид діяльності яких  лісопильне та стругальне виробництво.

Потребує значної уваги робота щодо забезпечення додержання вимог чинного законодавства вказаними підприємствами, оскільки досить суттєвою залишається проблема незаконного вирубування лісів та подальшої реалізації деревини.

Зокрема, впродовж 2013-2014 років Сокальським РВ ГУ МВС України у Львівській області розпочато 9 кримінальних проваджень за ознаками злочину, передбаченого ст. 246 КК України.

З вказаних проваджень 8  закрито у зв'язку з відсутністю складу злочину, 1  у стадії досудового розслідування.

Загальна сума збитків, у кримінальних провадженнях становить: по ДП "Жовківське лісове господарство"  170937,09 грн.; Сокальське ДЛГП "Галсільліс"  92 тис. грн. Дотепер зазначені збитки не відшкодовані.

За результатами наради прокуратурою району, з метою покращення стану додержання законодавства в галузі охорони, раціонального використання та відтворення лісових ресурсів і земель лісового фонду, заплановано ряд організаційно-контрольних заходів.

Георгій НЕКРИЛОВ, прокурор району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!