Кримінальні події

Начальника відділу Львівської ОДА покарали за порушення антикорупційного законодавства

Ідеться про перше в Україні судове рішення щодо порушення законодавства у сфері оцінки впливу на довкілля, який 25 серпня 2020 року винесено судом стосовно начальника відділу Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у розгляді трьох адміністративних протоколів взяли прокурори із Прокуратури Львівської області, а склали та скерували їх до суду фахівці Управління стратегічних розслідувань у Львівській області.

Правоохоронці з’ясували, що посадовець не забезпечив ефективного і своєчасного виконання покладених на відділ завдань щодо видачі підприємцям висновків із оцінки впливу на довкілля.

Таким чином, порушив встановлені законодавством процедуру та строки здійснення такої оцінки. Його дії кваліфіковано як адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 172-9-2 КУпАП.

За результатом судового розгляду Галицьким районним судом м.Львова державного службовця визнано винним та оштрафовано на 3400 грн.

Пресслужба Прокуратури Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews