Кримінальні події

НАША СЛУЖБА НЕБЕЗПЕЧНА Й НЕЛЕГКА

На службу дільничних інспекторів міліції Сокальського райвідділу припадає великий обсяг роботи. За штатним розписом їх нараховується 25, а разом з інспектором по роботі з населенням і громадськими формуваннями та помічниками – 29 осіб. Колектив підрозділу доволі молодий.

Проте молодість та енергійність не лише не заважають, а навпаки, сприяють ефективній щоденній профілактичній роботі. З початку 2010 року працівники СДІМ розглянули 1163 повідомлення та звернення громадян. За 9 місяців ц. р. дільничні інспектори міліції розкрили 78 злочинів загальнокримінальної спрямованості, до адміністративної відповідальності притягнуто 1068 осіб.

В цих здобутках є велика заслуга начальника сектора дільничних інспекторів капітана міліції Мар’яна Шпорука, людини відданої своїй справі. Він завжди старанно ставиться до виконання покладених на нього службових обов’язків, до яких входять не лише боротьба зі злочинністю, а й виховання своїх підлеглих. Є авторитетом для своїх підлеглих, його шанують і щиро поважають колеги. Щодня роботу починає з аналізу подій минулої доби, дає нові завдання. Постійну підтримку відчуває з боку заступника начальника райвідділу з громадської безпеки Володимира Звадюка.

Дільничні інспектори проводять індивідуальнопрофілактичну роботу з особами, схильними до скоєння правопорушень, охороняють громадський порядок та забезпечують громадську безпеку, працюють з населенням та громадськими формуваннями, запобігають злочинам та правопорушенням, беруть участь у розкритті злочинів, вчинених на території адміністративних дільниць.

Значну допомогу дільничним інспекторам надають пенсіонери органів внутрішніх справ, які свого часу працювали в цій службі. Кажуть, колишніх міліціонерів не буває, тож не дивно, що чимало відставних офіцерів є громадськими помічниками дільничних, членами громадських формувань.

Спільно з громадськими помічниками та членами громадських формувань дільничні інспектори охороняють листонош, під час виконання ними службових обов’язків, в тому числі і коли вони розносять пенсії.

Дільничні інспектори взаємодіють з кримінальновиконавчою інспекцією у Сокальському районі. Вони профілактують 685 громадян, що перебувають на різних обліках. Це 174 раніше суджених особи, 14 – які перебувають під адміністративним наглядом, 45 – які формально підпадають під адміністративний нагляд, 116 – які вчинили насильство в сім’ї, 40 – які зловживають алкоголем, 23 – неповнолітніх, які потребують уваги з боку міліції, 13 – наркоманів.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

На знімку: начальник СДІМ капітан міліції Мар’ян ШПОРУК дає завдання дільничним інспекторам Олександру Сідельнику та Сергію Шломенку.
Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews