Кримінальні події

Поліцейські притягують до відповідальності порушників виборчого законодавства на Львівщині

Правоохоронці закликають усіх учасників виборчого процесу в період передвиборчої агітації, голосування та підрахунку голосів суворо дотримуватись вимог виборчого законодавства, а громадян – повідомляти про виявлені порушення на оперативну лінію 102. На усі повідомлення поліцейські реагують негайно.

Загалом, від 25 вересня до 16 жовтня, співробітники поліції Львівщини спільно з працівниками Громадянської мережі «ОПОРА» та мешканцями виявили та перевірили 414 повідомлень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

За кожним з них проводилась перевірка – за одним з фактів відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Ще за 197 фактами поліцейські склали протоколи про адміністративні правопорушення, зокрема:

– згідно ст.212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (реклама без тиражу виконавця та замовника) – 112 протоколів;

– згідно ст.212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розміщення реклами в заборонених місцях) – 52 протоколи;

– згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розміщення реклами з порушенням благоустрою) – 25 протоколів;

– згідно ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство) – 7 протоколів;

– згідно ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) – 1 протокол.

Найбільше повідомлень про порушення передвиборчої агітації, що надходять до поліції, стосуються розміщення друкованої продукції на банерах, білбордах та сітілайтах без вхідних даних про відповідальну за друк особу та тираж, на другому місці за кількістю повідомлень – розміщення агітаційних матеріалів в заборонених місцях і на третьому – про порушення благоустрою під час їх розміщення.

Складені адміністративні протоколи поліцейські скеровують на розгляд судів для прийняття рішень.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.