Головна / Кримінальні події / Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом блокування залізничних комунікацій біля Сільця

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом блокування залізничних комунікацій біля Сільця

фото – Svitlana Vasylchenko

На місці події працюють підрозділи поліції області на чолі з її начальником полковником поліції Василем Віконським.

Голос Сокальщини повідомляв раніше, що біля Соснівки поліція розблоковує російські вагони за допомогою кийків, потім народні депутати прибули на місце блокування російський вагонів біля Соснівки. під час заходів з розблокування руху поїздів постраждало восьмеро поліцейських. Згодом заарештованих активістів, які блокували російські вагони з вугіллям біля Соснівки,- відпустили

В Сокальське відділення поліції сьогодні, 21 вересня, надійшла заява від керівництва одного з вугільних підприємств району про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції “Соснівка” невідомі особи здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим наносять суттєву фінансову шкоду підприємству.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.279 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) КК України. Санкція статті передбачає від двох до п’яти років позбавлення волі.

“Зараз ми намагаємося переконати правопорушників припинити чинити беззаконня. Однак, якщо вони відмовляться виконувати законні вимоги поліцейських, ми будемо змушені застосувати заходи поліцейського примусу”, – наголосив Василь Віконський.

Національна поліція України

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!