Головна / Кримінальні події / Понад 600 тис грн: за втручання прокуратури суд постановив відшкодувати сільськогосподарські втрати одній із сільрад Львівщини

Понад 600 тис грн: за втручання прокуратури суд постановив відшкодувати сільськогосподарські втрати одній із сільрад Львівщини

Стрийський міськрайонний суд Львівської області задоволив позов Львівської місцевої прокуратури №3 в інтересах Підберізцівської сільської ради Пустомитівського району до фізичної особи про стягнення втрат земель сільськогосподарського виробництва, спричинених внаслідок їх вилучення для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським використанням.

Встановлено, що земля площею понад 3 га на території с. Підберізці використовувалася фізичною особою не за прямим призначенням, а для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу.

Так як відповідач своєчасно не відшкодував втрати, то у справу втрутилася прокуратура.

Як наслідок, суд погодився з аргументами прокурорів і ухвалив рішення щодо необхідності стягнення з фігуранта грошових коштів в розмірі 618,8 тис грн на рахунок територіальної громади Підберізцівської сільради.

Пресслужба Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!