Кримінальні події

Правоохоронці викрили оборудку з незаконного відчуження земель Міністерства оборони України, розташованих неподалік Львова

Посадових осіб селищної ради та службовців квартирно-експлуатаційного відділу міста Львова Міністерства оборони України викрили слідчі Шевченківського відділу поліції спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Як попередньо встановили правоохоронці, зловмисники здійснили незаконне відчуження земельної ділянки військового містечка Міністерства оборони України площею 1,7 гектара. У відповідні реєстри було внесено недостовірні дані щодо розміщення межових знаків охоронної смуги, в подальшому ділянка була поділена на частини, які зловмисники продали фізичним особам за ціною близько 5 тисяч доларів США за 0,01 гектара, оформивши при цьому право власності на них. Правоохоронці викрили посадовців 24 вересня під час отримання ними грошових коштів у сумі 165 тисяч доларів США.

Також встановлено, що посадовці селищної ради та службовці квартирно-експлуатаційного відділу міста Львова Міністерства оборони України підписали акт, узгодили межі та змінили місце розташування земельної ділянки площею 141 гектар військового містечка.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України та ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України триває.
Проводяться обшуки та інші слідчі дії.

Максимальне покарання, що загрожує зловмисникам – до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews