Головна / Кримінальні події / Правоохоронці запрошують школярів взяти участь в обласних змаганнях команд юних поліцейських

Правоохоронці запрошують школярів взяти участь в обласних змаганнях команд юних поліцейських

Змагання проводяться з метою формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорогах і в соціумі, залучення школярів до роботи, спрямованої на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму і скоєння правопорушень, виховання відповідального ставлення до дотримання законодавства України та популяризація здорового способу життя. 

У змаганнях візьмуть участь команди-переможці районних та міських оглядів, до складу яких увійдуть 10 учасників, віком від 9 до 16 років.

Етапи змагань:

  • Теоретичні знання основ правознавства і правил дорожнього руху;
  • Юний регулювальник;
  • Перша домедична допомога;
  • Тематичний виступ з безпеки життєдіяльності;
  • Основи самозахисту;
  • Основи кульової стрільби.

Адміністрації загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Львівщини, вихованці яких хочуть взяти участь у змаганнях, необхідно до 1 квітня подати заявку в Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Організовують захід працівники сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з Департаментом освіти і науки та службою у справах дітей Львівської облдержадміністрації. Змагання будуть проведені на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!