Кримінальні події

Надаємо принципову оцінку виконанню службових обов’язків працівниками міліції Сокальського району

Прокуратурою Сокальського району в ході здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів проведено перевірку додержання вимог чинного законодавства України про адміністративні правопорушення при складанні адміністративних протоколів у сфері надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі.

Перевіркою встановлено, що працівники СДСБЕЗ та СДІМ Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області неналежним чином виконують свої службові обов'язки в частині виявлення та усунення правопорушень у сфері надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів, зокрема щодо виявлення безліцензійної діяльності таксі в межах Сокальського району.

Так, упродовж 7 місяців 2014 року вказаними органами складено лише 2 протоколи щодо здійснення перевезень таксі без одержання відповідної ліцензії.

Водночас, в ході проведення прокуратурою району перевірки лише за один день виявлено 2 випадки перевезення водіями пасажирів на таксі без наявності в останніх відповідних дозвільних документів.

Як наслідок, тільки за втручання прокуратури району забезпечено складання 2 протоколів про адміністративні правопорушення за •ст. 164 КУпАП стосовно водіївпорушників.

В умовах економічної кризи в державі питання, охоплені перевіркою, є надзвичайно важливими, оскільки незаконне перевезення пасажирів призводить до недонадходження до бюджету необхідних коштів, а також ставить під загрозу безпеку перевезення громадян.

За результатами перевірки прокуратурою району забезпечено скерування протоколів про адміністративне правопорушення до суду та внесено акт прокурорського реагування.

 Геннадій НЕКРИЛОВ,
прокурор району.
       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.