Головна / Кримінальні події / Прокурори у Червонограді скерували до суду чотири справи у сфері корупційних кримінальних правопорушень
суд арешт

Прокурори у Червонограді скерували до суду чотири справи у сфері корупційних кримінальних правопорушень

За процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури з початку року завершено досудове розслідування та скеровано до суду 4 обвинувальні акти у сфері корупційних кримінальних правопорушень – повідомили Голосу Сокальщини у Прокуратурі Львівської області.

Прокурорами забезпечено участь у розгляді 8 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, складених та скерованих до суду стосовно 7 осіб.

За результатами розгляду 6 протоколів, 5 осіб визнано винними та призначено адміністративні стягнення у вигляді штрафу.

В порядку ч.3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», місцевою прокуратурою внесено 4 подання про проведення службових розслідувань з метою встановлення причин і умов, що сприяли невиконанню вимог Закону, усунення його порушень та інших норм антикорупційного законодавства, за результатами розгляду яких 2 осіб притягнуто до відповідальності.

Наголосимо, що боротьба з адміністративними та кримінально-караними корупційними проявами є одним із основних пріоритетів діяльності органів прокуратури.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!