Кримінальні події

Прокуратура довела у суді незаконність вибуття з власності Львівської обласної ради нерухомості вартістю 3,6 мільйонів гривень

Господарським судом Львівської області, цьогоріч, 4 лютого, задоволено позов органів прокуратури, заявлений у інтересах держави до одного із підприємств.

Прокуратура вимагала витребувати нежитлове приміщення з чужого незаконного володіння та скасувати державну реєстрацію права власності.

Як з’ясували прокурори, 07 вересня минулого року державним реєстратором (на підставі протоколу загальних зборів) зареєстровано за підприємством право власності на нежитлові приміщення загальною площею 157,9 кв м на вул. Січових Стрільців, 3 у Львові.

Водночас, згідно із витягом з реєстру прав власності на нерухоме майно, виданого ОКП ЛОР «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», це право власності належить Львівській обласній раді.

Крім цього, Львівська облрада жодних рішень про відчуження цього майна не приймала.

За таких обставин, рішення про державну реєстрацію права власності та запис про право власності підлягають скасуванню, а нежитлове приміщення – витребуванню на користь власника.

Прес-служба прокуратури Львівської області

585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.