Кримінальні події

Впродовж 2018 року за позовами органів прокуратури забезпечено виконання судових рішень на 457,7 мільйонів гривень

Виконання судових рішень покликане стати гарантією забезпечення порушених прав та законних інтересів держави, підтверджених рішенням суду, та є завершальною стадією у процесі реалізації конституційної функції органів прокуратури щодо представництва інтересів держави в суді. Цьому питанню, зокрема, у прокуратурі Львівщини приділяється значна увага.

Зокрема, з метою забезпечення неухильного виконання рішень судів, налагоджена системна робота органів прокуратури області.

Так, завдяки вжитим організаційно-методичним заходам, упродовж 2018 року за позовами органів прокуратури забезпечено реальне виконання судових рішень на 457,7 млн грн (5 місце в державі). Слід зазначити, що стягнута сума є у 3,6 разів більшою, аніж за 9 місяців 2017 року.

Активізації роботи на цьому напрямі сприяло також те, що прокурорами на протиправні рішення, дії та бездіяльність органів державної виконавчої служби в порядку відомчого контролю внесено 88 скарг, які задоволено (7 місце по Україні; що у 3,4 рази більше, аніж минулоріч), а також до суду – 3 скарги, які задоволено (4 місце).

Відтак, завдяки вжитим заходам активізовано діяльність державних виконавців щодо встановлення наявності у боржників грошових коштів та майна, на яке можливо звернути стягнення.

Крім того, зусилля органів прокуратури були зосереджені на поверненні земельних ділянок, що протиправно надані у користування (оренду) або ж всупереч встановленому законом порядку перейшли у приватну власність фізичних та юридичних осіб.

Також, цьогоріч вдалося повернути у державну і комунальну власність та попередити протиправне вибуття земель площею 1 тис. 973 га (7 місце).

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.