Кримінальні події

Прокуратура вимагає повернути Сокальській громаді майже 1 мільйон гривень за непридатні для використання шкільні парти

Для поновлення прав дітей у сфері охорони дитинства, Червоноградською окружною прокуратурою пред’явлено позов до постачальника шкільних меблів для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району, які виявилися непридатними для використання.

Як ми інформували раніше (https://lviv.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=289792&fp=70), наприкінці 2018 року підприємець зі Львова переміг у тендері для постачання в рамках програми «Нова українська школа» понад 800 комплектів шкільних меблів для учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Сокальського району, проте фактично надав стільці і парти непридатні для використання за своїм прямим призначенням.

Таким чином сума заподіяних збитків склала понад 934 тис грн.

Відтак, прокуратура вимагатиме в суді повернення до бюджету Сокальської міськради коштів, витрачених на ці шкільні меблі.

Пресслужба Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews

Один коментар

  1. А чим вищевказані парти є “непридатні”? Своєю функціональністю, а чи не своїм цільовим призначенням? А чи була зроблена експертиза із залученням фахівців МОН та Техбюро та інших фахівців у сфері охорони праці? Саме без цих висновків рішення Червоноградської окружної прокуратури є банальним “наїздом”, ще й мабуть по чиємусь “замовленню”, бо опісля вже знайдеться “потрібна фірма”, яка зробить постарчання АНАЛОГІЧНИХ парт, але вже повністю “придатних”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.