Головна / Кримінальні події / Прокуратура у Львові домоглася повернення у комунальну власність міста незаконного проданого приміщення

Прокуратура у Львові домоглася повернення у комунальну власність міста незаконного проданого приміщення

Йдеться, зокрема, про нежитлові приміщення загальною площею 55,7 кв м, вартістю понад 1,4 млн грн, що розташовані на вул. Богуна у м. Львові.

Так, апеляційним судом Львівської області залишено в силі рішення суду першої інстанції, відповідно до якого задоволено позов місцевої прокуратури в інтересах держави (в особі Львівської міської ради) до фізичної особи – повідомили у Прокуратурі Львівської області.

Прокуратура у судовому порядку довела незаконність вибуття спірних приміщень з комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу.

Суд погодився з позицією прокурора про те, що Львівська міська рада, як дійсний власник вказаної будівлі, а також Управління комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, як орган уповноважений управляти майном львівської громади, не передавали іншим особам майнові права на спірне майно (шляхом приватизації або іншого відчуження), а тому таку нерухомість слід вважати такою, що вибула з володіння власника поза його волею.

Відтак, завдяки вжитим заходам судове рішення реально виконано.

Майно повернуто законному власнику.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!