Головна / Кримінальні події / Сокальска РДА не реагує на скарги громадян щодо відмов перевізників у пільговому проїзді

Сокальска РДА не реагує на скарги громадян щодо відмов перевізників у пільговому проїзді

У серпні поточного року прокуратурою району проведено перевірку в управлінні соціального захисту населення Сокальської РДА щодо дотримання вимог законодавства при здійсненні перевезення пільгових категорій громадян.

Підставою для проведення перевірки стали неодноразові скарги громадян на відмову водіїв у пільговому проїзді.

З'ясовано, що на території району сім перевізників здійснюють перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах Сокальського району. Впродовж 2012-2013 років в управління праці та соціального захисту населення Сокальської РДА надійшло 25 звернень з питань пільгового перевезення, які скеровані перевізникам для розгляду по суті. Перевізниками розглянуто лише 5 вказаних звернень. Разом з тим, посадовцями райдержадміністрації не вжито жодних заходів до спонукання перевізників щодо проведення перевірки за вищевказаними зверненнями та усунення можливих порушень, на які вказують заявники, що свідчить про формальний розгляд таких звернень та контроль на даній ділянці роботи.

Формальність контролю підтверджується і тим, що Сокальською РДА скеровувалися листи перевізникам з питань відмови у пільговому перевезенні, однак контролю за виконанням та належним розглядом листів не було, про що свідчить відсутність відповідей на останні.

Окрім цього, всупереч вимог ст. 2 п. 2, ст. 20 п. 2, ст. 25 п. 3 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", п. п. 4, 5 Порядку "Про проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян", затвердженого розпорядженням голови Сокальської РДА від 09.04.2013 №164 впродовж 2012-2013 років, незважаючи на численні скарги від громадян на водіїв, робоча комісія Сокальської РДА не провела жодної перевірки з питань додержання перевізниками законодавства у сфері пільгового перевезення.

За результатами проведеної перевірки на усунення виявлених порушень прокуратурою району внесено подання в Сокальську РДА, за результатами розгляду якого винних осіб притягнуто до відповідальності.

Роман ШАРКО, прокурор району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!