Кримінальні події

Перевірено додержання законодавства про безпеку руху в Сокалі

Прокуратура району впродовж квітня-травня в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів із залученням ВДАІ Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області провела перевірку додержання вимог законодавства про автомобільні дороги та безпеку руху в м. Сокаль.

З’ясовано, що на благоустрій території міста та встановлення технічних засобів регулювання рухом МКП «Сокальжитлокомунсервіс» в 2012ому виділено 154,9 тис. грн. Перевіркою встановлено низку порушень, допущених працівниками МКП «Сокальжитлокомунсервіс» при обслуговуванні та утриманні автомобільних доріг у стані, що відповідав би вимогам безпеки дорожнього руху. Так, на 12 вулицях м. Сокаль не ліквідована ямковість, на двох – не встановлені знаки про зупинку автобуса, на шести вулицях, де розташовані дві школи міста, відсутня дорожня розмітка (зебра).

Окрім того, проведено перевірку на міському маршруті «Центр – поліклініка». З’ясовано, автобус не облаштований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Також, встановлено, що паспорт маршруту регулярних та регулярних спеціальних перевезень (в частині схеми автобусного маршруту та характеристики маршруту) не розроблений та не погоджений з підрозділом Державтоінспекції; схема автобусного маршруту розроблена, але не погоджена з підрозділом Державтоінспекції.

На усунення виявлених порушень прокуратура району внесла подання у Сокальську міську раду.

Ярослав САС, прокурор прокуратури Сокальського району.   

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.