Кримінальні події

У Львові повідомлено про підозру черговому проросійському пропагандисту

Публічно підтримує та виправдовує збройну агресію рф – повідомлено про підозру черговому проросійському пропагандисту

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину України за фактами пособництва державі-агресору та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, уродженець Львова, який зараз проживає в тимчасово окупованій АР Крим, здійснює пропагандистську діяльність задля підтримки рф.

Для цього підозрюваний в особистому Telegram-каналі систематично поширює свої маніпулятивні відеоматеріали, в яких висловлює прихильність державі-агресору, її рішенням та діям щодо війни в Україні.

Зокрема, у своїх відеозверненнях він виправдовує та визнає правомірною збройну агресію рф проти України, розпочату у 2014 році. Також заперечує тимчасову окупацію частини території держави. Стверджує, що окупанти прийшли з єдиним наміром – покращити життя як росіян, так і українців.

Окрім цього, чоловік називає себе істориком, засновником російського руху України, зазначає, що бореться з нацизмом та геноцидом, який існує по відношенню до росіян.

Спеціальне досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews