Кримінальні події

Викрили підпільну гуральну

Співробітники управління захисту економіки у Львівській області викрили та припинили роботу цеху з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв із підробленими марками акцизного збору.

Правоохоронці встановили, що 29-річний житель міста Червонограда організував у приміщеннях гаражного кооперативу на вулиці Промисловій у Червонограді виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв відомих українських торговельних брендів, які надалі реалізовували через мережу роздрібної торгівлі Сокальського району.

Під час санкціонованого обшуку в приміщеннях, у яких виготовляли горілчаний фальсифікат, працівники поліції виявили і вилучили 238 пляшок фальсифікованої горілки з підробленими акцизними марками торговельних брендів,1200 порожніх пляшок, 200-літрову бочку із залишками спирту, близько 200 підроблених марок акцизного податку, 20 тис. етикеток для алкогольних напоїв відомої торгової марки, 470 корків для пляшок, а також обладнання для виготовлення та розливання горілчаної продукції. За висновком експертів, вилучена з підпільного цеху горілка є спиртоводневою сумішшю, не відповідає вимогам чинного державного стандарту і може становити загрозу здоров‘ю громадян.

Слідчий відділ Червоноградського відділу поліції організатору підпільного виробництва горілчаних виробів повідомив про підозру в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, збут підробленої національної валюти України у вигляді державних цінних паперів, карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років) та ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років з конфіскацією незаконно виготовле-ної продукції та обладнання для її виготовлення).

30 червня 2016 року обвинувальний акт щодо організатора підпільного виробництва скеровано на розгляд суду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.