Кримінальні події

Протягом минулих вихідних правоохоронці Львівщини виявили 36 порушень під час полювань

На Львівщині триває сезон полювання  на пернату дичину – поліцейські продовжують проводити рейди у мисливських господарствах, під час  яких  перевіряють наявність дозвільних документів, справність зброї, а також проводять роз’яснювальну роботу серед мисливців щодо недопущення браконьєрства і запобігання нещасним випадкам на полюванні.

Так,  протягом 29-30 серпня на Львівщині проводили рейди мобільні групи  до складу яких були залучені інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери поліції та інші співробітники територіальних підрозділів поліції, а також представники  органів держкомлісгоспу та  громадськості.

За два вихідні дні було виявлено  36 правопорушень. Найбільше  – у Пустомитівському,  Самбірському, Мостиському, Жовківському та Буському  районах. Правоохоронці склали 30 адмінпротоколів за ст. 192 (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік), ще 6 – за ст.85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Завдяки вжитим заходам,  від початку сезону полювання надзвичайних подій з використанням мисливської вогнепальної зброї на території Львівської області не зареєстровано.

Правоохоронці продовжують слідкувати за дотриманням мисливцями  правил безпечного поводження зі зброєю для недопущення випадків загибелі чи поранень громадян під час полювання, а також за дотриманням природоохоронного законодавства у сфері мисливства.

«Нагадуємо, що кожен, хто виходить на полювання, повинен мати при собі посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на мисливський сезон, дозвіл на добування мисливських видів птахів (так звана відстрільна картка), чинний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання, а також  паспорт на собак мисливських порід  у разі їх використання на полюванні», – зазначив  начальник відділу з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи поліції Львівщини підполковник поліції Віктор Катерина.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.