Кримінальні події

Здайте зброю добровільно!

З метою зміцнення громадського порядку, профілактики злочинів та припинення неконтрольованого розповсюдження вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та пристроїв протягом жовтня ц. р. Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області проводить місячник добровільної здачі зброї.

Громадяни, які мають незареєстровану мисливську вогнепальну, холодну і газову зброю та боєприпаси до них, протягом жовтня зобов'язані їх здати в Сокальський РВ ГУ МВС України.

Особи, які здали таку зброю чи боєприпаси, не підлягають ні кримінальній, ні адміністративній відповідальності. Громадяни, які мають незареєстровану мисливську вогнепальну, холодну та газову зброю, мають право протягом місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів зареєструвати її у своє користування згідно з чинним законодавством. Після закінчення проведення місячника добровільної здачі зброї будуть проводитися заходи щодо виявлення та вилучення вказаної вище зброї та боєприпасів. Тел. для довідок: чергова частина Сокальського РВ ГУ МВСУ  102; 22254; 28695.

Володимир СПІЧАК,
начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.