Кримінальні події

Завтра Львів попрощається із захисником Олександром Сукневичем

У понеділок, 8 січня, Львів попрощається з військовослужбовцями Олександром Сукневичем, які загинув, захищаючи Україну від окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а в 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника

Олександр Сукневич (28.07.1998-02.01.2024) Львів’янин.
Олександр Сукневич (28.07.1998-02.01.2024) Львів’янин.

Олександр Сукневич (28.07.1998-02.01.2024) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. Здобував освіту у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. Після завершення навчання проходив військову службу у Яворові та Рівному, однак згодом був звільнений за станом здоров’я.

Повернувшись, працював торговим представником у Львові. Захоплювався автомобілями. Олександр Сукневич був винятково життєрадісним та делікатним, завжди посміхався. За словами рідних, «у ньому було зібране все позитивне, що може бути в людині, його всі любили».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Олександра Сукневича залишилися бабуся з дідусем, батьки, двоє братів, тітка, двоюрідна сестра та племінник.

Голос Сокальщини на GoogleNews