Кримінальні події

Вчинення злочину одним з працівників Сокальського відділення поліції

За фактом побиття працівником Сокальського відділення поліції кількох осіб, серед яких і помічник народного депутата України, розпочато досудове розслідування

15 січня 2015 року в Червоноградську місцеву прокуратуру надійшли заяви про вчинення злочину одним з працівників Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції, з яких вбачається, що останній, перебуваючи в одному з кафе-барів м. Червонограда, спричинив тілесні ушкодження відвідувачу закладу, а в подальшому, в приміщенні відділу поліції завдав ударів помічнику народного депутата України.

Окрім того, 16.01.2016 р. в місцеву прокуратуру звернулась мешканка м. Сокаль з приводу побиття її вказаним працівником поліції, пошкодження мобільного телефону та погрози зброєю на автозаправній станції у м. Сокаль в ніч з 14 на 15 січня.

Відомості про вказані факти Червоноградською місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 125 ч. 1 КК України (умисне легке тілесне ушкодження) та ст. 365 ч. 2 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї).

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюється слідчим відділом прокуратури Львівської області.

       

Голос Сокальщини на GoogleNews