Кримінальні події

На Львівщині судитимуть мешканця Рівненщини за зберігання особливо небезпечних наркотиків та психотропів

Прокурори Франківської окружної прокуратури міста Львова звершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 41-річного мешканця Рівненщини. Його обвинувачують у незаконному придбанні, перевезенні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у березні минулого року у Львові обвинувачений придбав та зберігав у своєму автомобілі особливо небезпечні психотропни та наркотики, з метою подальшого збуту.

В той день транспортний засіб чоловіка було зупинено працівниками поліції. При перевірці особистих документів фігурант почав поводитись підозріло та помітно нервувати.

В подальшому під час обшуку автомобіля обвинуваченого правоохоронці виявили та вилучили майже 80 зіп-пакетів з особливо небезпечним наркотичним засобом – канабіс, вагою понад 400 грам. Окрім цього вилучено понад 170 зіп-пакетів з особливо небезпечною психотропною речовиною – PVP, вагою майже 300 грам, а також 10 зіп-пакетів з амфетаміном.

Досудове розслідування здійснювали слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури  Судитимуть мешканця Рівненщини за зберігання особливо небезпечних наркотиків та психотропів

Судитимуть мешканця Рівненщини за зберігання особливо небезпечних наркотиків та психотропів

Голос Сокальщини на GoogleNews